Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přijímačky

25. 4. 2014

 Ahojky všem! 

Pusťte si ke čtení :* Sice stará, ale miluju ji!!

Hlásím se po přijímačkách! Bože, to je oddych, že už je to za mnou ! Píšu pro ty z vás, koho například čekaj příští rok, abyste věděli ;*

(Příští rok se prý budou psát už Scio přijímačky na Počítačích?:OOOO)

No, tak jsem se rozhodla sepsat vám sem své dojmy a pocity, jak to probíhalo apod. Nebudu psát, na kterých školách jsem byla apod., jelikož si chci pořád zachovat anonymitu :**

Tak jo, začneme...

O velikonočních prázdninách jsem měla už nervy v háji a předtím jsem sice chodila na přípravky, ale měla jsem strach i tak. Na vysvědčení jsem měla vždycky samé jedničky, takže jsem měla plný počet bodů za známky ze ZŠ, takže to mě trochu uklidnilo;)

Každý den jsem se učila asi tak 2-3 hoďky přes prázky, zkoušela příklady a jiné věci.

V pondělí jsme jely s mamkou pryč, abych se trochu odreagovala před úterým a středou.

Můj původní týdenní plán(předpoklady) :

Úterý

RÁNO

freak the hell out!

ODPOLEDNE

přijimačky!!

VEČER

brek nad pokaženými testy

 

Středa

RÁNO

panebože, už zase!! Freak out :DD

ODPOLEDNE

přijímačky

VEČER

výsledky

 

Čtvrtek - Pohřeb

 

 

SKUTEČNOST :DDDD

 

Ty dva dny proběhly téměř stejně, až na to, že ve středu měla společnost SCio problémy, takže jsem se výsledky sověděla kolem 10 hodiny ve čtvrtek

Ale popíšu jak to proběhlo ;)

Příjdete na školu, jdete za davem :DD (moje strategie jak se vyznat), potom si sednete do třídy ve které jste napsaní většinou už na vchodu školy a buď si sednete podle předem určeného zasedacího pořádku nebo jak budete chtít ;) Ale nepočítejte, že vedle vás někdo bude sedět se stejnými testy, buď budete sami v lavici nebo s mladším/starším uchazečem. (šla jsem na gymply, takže pokud jdete na soukromé, tak nevím, jak tam :)) )

Dojmy : Ráno až do příjdezdu jsem měla hrozný strach, ale jakmile rozdali papíry, připadala jsem si jako doma. Všechno jsem většinou věděla aniž bych se na to musela připravovat. Bylo to spíš o logice a o tom, kolik jste se naučili matematických vzorečků, pojmů v češtině a jak vám to myslí. Učit se něco na zpaměť je k ničemu :)

Bývají tři testy : Čeština, Matematika a Obecné studijní předpoklady

Obecné studijní předpoklady jsou NEJLEHČÍ! Na ty se ani nemusíte připravovat, pokud se dokážete zamyslet logicky ;)

Matika a čeština sednou každému jinak. Já osobně jsem na matiku nejlepší ze třídy a přesto jsem měla v matice ze všech největší problém, ale až v druhé verzi. Záleží hodně na tom, jak vám testy sednou. 

Pocity : Budete se cítit divně při otáčení papíru, jde to hrozně slyšet :DD (samozřejmě, všichni ostatní jsou potichu, jen vám ten papír šustí jako prase :D)

Můžete mít pití na lavici, takže buďte vklidu ;*

Taky vás pravděpodobně budou rozptylovat hodiny jejich ťukáním a tím, jak vás bude stresovat čas. NEBUDETE STÍHAT!! Já osobně vynechala v každém testu PRŮMĚRNĚ 5-8 odpovědí.

PŘIJALI MĚ

!!!!!!!!!!!!!!!!!

NA OBĚ ŠKOLY!

I'M SO PROUD!

Nevím, jestli si to dokážete představit, ale když jsem nad čarou viděla svůj kód, začala jsem křičet jako blázen :DDDDDDDDDDDD Ten pocit byl naprosto NEPOPSATELNÝ. Nevím ani, k čemu to přirovnat, ale je to prostě čistý pocit štěstí. Nemůžete tomu uvěřit a budete pravděpodobně milionkrát kontrolovat, jestli je to opravdu váš kód, ale v té chvíli, to bude úžasné!

Věřte mi, z nervů jsem nemohla číst! Mamka se musela podívat a když řekla : *****, tady to je!

Začala jsem křičet a celý ten den jsem měla úchvatnou náladu! Štěstí se jakoby naplnilo a konečně jsem ho okusila!

Budu sice dojíždět a půjdu tam sama, ale věřím, že si tam najdu kamarády a budu ve velkoměstě, takže jsem ráda. Navíc je to prestižní škola, takže tomu zkrátka NEMŮŽU UVĚŘIT! Tolik lidí nevzali!! A mě VZALI!

 

 

Vaše blogmiss

Ewany3

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

live1your1dreams.blog.cz

(Katherine, 28. 4. 2014 18:33)

To je skvelé, že ťa vzali. Moc gratulujem :)

jo!

(Butty, 27. 4. 2014 21:36)

Gratuluji ♥ :-) Jsi skvělá! Normálně z tebe mám vážně radost. Přeju Ti to ! :-)

Jéj !

(Lady_Ell (always-a-forever.blog.cz), 27. 4. 2014 20:03)

To je tak super :D Určitě jsem ráda i za tebe..
P.S. Ta písnička se mi taky moc líbí :)

:)

(Aeven (infinite-darkness.blog.cz), 25. 4. 2014 20:31)

Mě to bohužel čeká až příští rok:( Jinak moc ti gratuluji, taky bych byla pyšná! :D Vlastně jsem na tebe!:) Snad se ti na škole bude líbit.
Btw: Ten song je boží!:)

Super

(Renaiti, 25. 4. 2014 18:46)

Moc gratuluji k přijetí! Snad se ti na škole bude líbit ;). A co se týče přijímaček, pokud se budou příští rok psát na počítačích nemusím se o to prozatím starat, přeci jen 6 let je dlouhá doba :D...
Měj se hezky a pořádně to oslav!...
from-dead-world.blog.cz

 

 

Portrét
Statistiky

Online: 1
Celkem: 16310
Měsíc: 697
Den: 15